Lidé v TTV

Libor Šmatelka
pracovník TTV

 

 

 

 

Pavel Navrátil
redaktor, kameraman, střihač

V Tišnovské televizi pracuji od září 2016, nejprve jako externista a nyní na HPP. Více jak třicetiletou praxi jsem získal v různých televizních a video studiích. Mezi mé zájmy patří hlavně aktivní sport a cestování.

 

 

m_na_web

Marie Kadlecová
redaktorka, kameramanka, střihačka

Bydlím nedaleko Tišnova a v TTV pracuji od roku 2015. Vystudovala jsem obor Virtuální grafika na SŠAK v Hradci Králové, kde jsem se nejvíce věnovala filmové tvorbě a fotografii. Svá studijní léta jsem prozatím ukončila oborem Dějiny umění na FF MU. Ve volném čase se věnuji hudbě.

 

 

lucka_na_webLucie Dymáčková
editorka, redaktorka

V Tišnově bydlím od roku 2011 a ke spolupráci s Tišnovskou televizí jsem se dostala z kraje roku 2016, kdy jsem začala pracovat jako editorka v Tišnovských novinách. Vystudovala jsem obor Česká literatura na SLU v Opavě a léta jsem pracovala v knihovně. Mám ráda literaturu, přírodu, hudbu a jídlo.

 

 

e_na_webEva Nováčková
redaktorka

Žiji v Tišnově a v Tišnovské televizi pracuji od roku 2014. Kromě natáčení mě baví psaní, korálky, čtení a výlety. Dokončuji studium žurnalistiky a politologie, absolvovala jsem stáž v Brněnském deníku.

 

 

 

k_na_webKateřina Beranová
redaktorka

Bydlím v Doubravníku, ale do Tišnova jsem chodila na gymnázium a od roku 2014 pracuji v Tišnovské televizi. Studuji žurnalistiku v Olomouci a kromě psaní a natáčení mě baví i čtení knížek a sport. Ráda poznávám nové věci, lidi i země.

 

 

zastupnaikona

Zuzana Palaniyappan
moderátorka

 

 

 

 

zastupnaikona

Kristýna Lorenzová
redaktorka

Bydlím v Předklášteří a v současné době studuji na Gymnázium v Tišnově. K žurnalistice jsem se dostala teprve nedávno, ale velmi ráda poznávám nové věci, lidi a místa. Ve volném čase se věnuji sportu, především jizdě na koni a hře na klavír.

 

 

zastupnaikona

Štěpánka Badinová
sportovní redaktorka

Bydlím v Kuřimi a v Tišnově právě studuji na gymnáziu. Od dětství mám vřelý vztah k výtvarnému umění a sportu, konkrétně atletice. Ráda si však zahraji jakoukoliv míčovou hru nebo se přidám ke kolektivnímu sportu. Mezi mé další záliby patří i hudba, četba a jazyky. Jsem velice komunikativní, ráda trávím čas s přáteli a rodinou.

 

o_na_webOldřich Fiala
kameraman

Natáčením videopořadů se zabývám profesně již řadu let. Baví mě práce s kamerou v terénu i s technikou ve studiu. Mimo práci v televizi se okrajově věnuji pořizování zvukových nahrávek a muzicírování.

 

 

zastupnaikonaLucie Navrátilová
kameramanka

Vystudovala jsem střední školu umělecko manažerskou v Brně, kde jsem se věnovala jak natáčení krátkých filmů, tak tvorbě grafiky. Nejvíce zkušeností jsem získala na praxi v České televizi. Mezi moje záliby patří, kromě natáčení, také sport, filmy a ráda si přečtu dobrou knihu.